Oblíbené nástroje

Sestavila jsem podrobný seznam nástrojů a zdrojů, které sama používám a doporučuji. Tento seznam nezahrnuje všechny možnosti, pouze ty, které mám otestované a jsem s nimi spokojená.

Doufám, že se budete stejně spokojené, jako já!

Facebooková skupina Pánem svého webu

Přidejte se do skupiny Pánem svého webu na Facebooku,
ve které najdete vzájemně inspirativní komunitu a zároveň podporu, která vás posune vpřed k vytouženým výsledkům.

Web

Základním kamenem mého webu je WordPress, v kterém mám nainstalovanou šablonu Hello. WordPress i šablona jsou ZDARMA.

Můj milovaný Elementor! Pokud se ti líbí vzhled mého webu, je to proto, že s Elementorem PRO to jde tak samo a snadně! 

Šmrncovní web za 60minut...

A nevyžadovalo to žádné designové dovednosti, nestálo to spoustu peněz a netrvalo to milion hodin.

Vzdělávání

Potřebujete svůj web? Prvním krokem je, se na něj perfektně připravit. Tento základní kurz, vás provede těmi nejdůležitějšími kroky, na které před tvorbou webu nesmíte zapomenout.

Grafika, fotobanky, písma

Tak tohle je snad můj nejoblíbenější online obchod, najdete zde všechno na jednom místě.

Milovaná Canva! Canva je grafický online program. Těch možností, prvků, šablon, woow. Canva je velmi jednoduchá na používání a nemusíte být top designer, abyste si mohli vytvořit hezkou grafiku. Zkuste to tady.

ScreenPresso používám dnes a denně, kdykoliv potřebuji ofotit stránku na internetu. 

MailerLite je skvělá služba na rozesílku emailů, má snadný editor a do 1000 kontaktů je ZDARMA. Super!

SimpleShop zajišťuje perfektní prodejní systém. Uživatelské rozhraní je velmi intuitivní, podpora je skvělá a cena víc, než příznivá – 5% bez DPH za prodaný produkt. Se SimpleShopem vytvoříte i členské sekce.

ThePay je platební brána, která zajišťuje bezpečný platební styk kartou. Podmínky jsou velmi příznivé, podpora velmi nápomocná, celkové nastavení jednoduché.

Google analytics je perfektní analytický nástroj pro váš web a je zcela zdarma. Ukáže vám, jak vaši čtenáři nebo potenciální zákazníci nacházejí vaše stránky, odkud přicházejí, jejich věk, zájmy, pohlaví a mnohem více.

Google disk je online úložiště, 15GB je ZDARMA.

Webkamera

Mikrofon

Externí disk

Kdo jsem?

Jsem Katka, tvoje psychická a technická podpora na cestě při tvém online podnikání, pomůžu ti s tvorbou webu, e-mailingem, tvorbou členských sekcí a vším, co ti zrovna nepůjde...

Číst víc...

Uvidíme se?

Pokud máš něco na srdci, neváhej mi poslat zprávu:

info@panemsvehowebu.cz

Jaké nástroje musíte znát, bez kterých se vaše online podnikání neobejde?

Stisknutím tlačítka dáváte souhlas se zpracováním údajů pro zaslání příslušného materiálu a pravidelných emailových tipů po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.

ANO,

PŘIHLAŠUJI SE DO 10DENNÍ VÝZVY

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním pro zaslání příslušného materiálu a pravidelných emailových tipů po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.